Tutorías

Calendario

Ismael Yerga Cobos L 16.00 - 16.30
X 20.00 - 20.30
AULA 19
Eduardo Lucio - Villegas Sanz de Lara L 16.00 - 16.30
M 16.00 - 16.30
AULA 116 (IES Andrés Benítez)
Vera Pavlova Pavlova L 16.00 - 16.30
M 16.00 - 16.30
AULA 7
Alejandro Rojas-Marcos Rodríguez de Quesada L 17.00 - 17.30
L 20.30 - 21.00
AULA 8
Begoña Roche Vicente L 17.00 - 17.30
X 18.00 - 18.30
AULA 2
María Auxiliadora Tenorio González L 17.00 - 18.00 Jefatura de Estudios
José Zarzana Ortega L 17.30 - 18.00
L 19.30 - 20.00
AULA 5
Sala de Profesores
Raúl González Frías L 18.00 - 19.00 -
Carmen Inés Algaba Valera L 19.00 - 19.30
L 20.30 - 21.00
Sala de Profesores
Yolanda González Bleda L 19.00 - 20.00 AULA 13
Óscar Pavón Oñate L 20.00 - 21.00 AULA 23
Marie Cecile Babiaud Colette L 20.30 - 21.00
X 17.00 - 17.30
APOYO (COLOMA)
Ana Belén Ortega Vilches L 20.30 - 21.00
J 20.30 - 21.00
AULA 9 (IES Andrés Benítez)
José Luis Grau Sapiña L 20.30 - 21.00
X 16.00 - 16.30
AULA 13
AULA 20
Antonio Torres Zamora L 20.30 - 21.00
X 16.00 - 16.30
AULA 17
Llibertat Aguilar Saurí L 20.30 - 21.00
M 20.00 - 20.30
AULA 4
Pedro Alberto González Muñoz L 20.30 - 21.00
M 20.30 - 21.00
AULA 21 (COLOMA)
José Antonio Ciero Salas L 20.30 - 21.00
X 21.30 - 22.00
AULA 14
Miguel Angel Pérez Rizzi M 15.30 - 16.00
J 15.30 - 16.00
AULA 22 (COLOMA)
María González Comesaña M 15.30 - 16.00
J 15.30 - 16.00
AULA 24 (IES Andrés Benítez)
Vera Pavlova Pavlova M 16.00 - 16.30 AULA 7
Sara Martín García M 16.00 - 16.30
M 18.30 - 19.00
AULA 26 (IES Andrés Benítez)
Eva Margarita Gallardo Camacho M 16.00 - 17.00 AULA 11
Silvia Martín García M 16.00 - 17.00 AULA 25 (IES Andrés Benítez)
Aurora Ballesteros Maldonado M 16.00 - 17.00 AULA 8
Pablo Travé González M 17.00 - 17.30
V 16.30 - 17.00
AULA 107 (IES Andrés Benítez)
José Cristian García González M 17.00 - 17.30
V 12.30 - 13.00
AULA 210 (IES Andrés Benítez)
AULA 3
Muskilda Salar Ochoa M 17.00 - 18.00 -
Antonio Perea Silva M 18.30 - 19.00
J 18.00 - 18.30
AULA 22
AULA 14
Paloma Caballero Delgado M 19.30 - 20.00
J 20.30 - 21.00
AULA 8 (COLOMA)
Antonio M. Corrales López M 20.00 - 20.30 AULA 18
Julia Gallardo Cárdenas M 20.00 -20.30
J 19.30 -20.00
AULA 16
Sala de profesores
Roberto Sabater Boix M 20.00 - 21.00 COLOMA C. CONSERJE
Manuel Rosal Sánchez M 20.30 - 21.00
X 20.30 - 21.00
AULA 10
Sala de Profesores
Juan José Caballero Viedma M 20.30 - 21.00
X 20.30 - 21.00
AULA 110B (IES Andrés Benítez)
Benjamín Rodríguez García M 21.00 - 21.30
X 18.30 - 19.00
AULA 24
Andrés García Cantador M 21.00 - 22.00 AULA 17 (COLOMA)
Janett Hernández Sánchez M 21.00 - 22.00 AULA 21
Eduardo Rodríguez Carrasco M 21.00 - 22.00 AULA 25
Francisco Luis Martínez Agustiño X 16.00 - 16.30
J 17.00 - 17.30
V 11.30 - 12.00
AULA 205 (IES Andrés Benítez)
Sala de profesores
AULA 12
Antonio José Quintero Catalán X 16.00 - 16.30
V 11.30 - 12.00
AULA 109 (IES Andrés Benítez)
AULA 15
María José Coca Ruiz X 18.00 - 19.00 -
Tatiana Arenas Gayoso X 19.00 - 20.00 AULA 29
Francisco Javier del Toro Toscano X 20.30 - 21.00
J 20.00 - 20.30
AULA 224 (IES Andrés Benítez)
Carlos García Carrasco X 21.00 - 22.00 AULA 4
Esther Martín Narbona X 21.00 - 22.00 FEI A. BENÍTEZ
Esteban Barajas Alot X 21.30 - 22.00 AULA 8
Virginia Ruíz Sánchez J 16.00 - 16.30 COLOMA DEP.
Yolanda Roldán Núñez J 16.30 - 17.00
V 15.30 - 16.00
AULA 8
AULA 9
Manuela Ramírez Zarzuela J 16.30 - 17.30 AULA 28
AULA 9
Rubén Orellana Ramos J 18.00 - 19.00 Sala de profesores
Ana Mª del Valle Moreno Piñero J 18.00 - 19.00 Jefatura de Estudios
José Manuel Valderas García J 18.30 - 19.00
J 19.30 - 20.00
Sala de profesores
AULA 22
Tamara Garceau Sánchez J 19.30 - 20.30 AULA 5 (IES Andrés Benítez)
Francisco Parralejo Masa J 20.00 - 21.00 Sala de Profesores
Juan Jacobo Góngora Guerrero de Escalante J 20.00 - 21.00 AULA 28 (COLOMA)
Susana Ballesteros Cánovas V 10.00 - 11.00 AULA 20
José Manuel Fernández Pérez V 11.00 - 12.00 Sala de Profesores
Luis A. García Balaguer V 11.30 - 12.00 AULA 26
Salvador Daza Palacios V 12.00 - 12.30
14.30 - 15.00
AULA 11
Irene Arce de Lamo V 12.00 - 13.00 AULA 14
Ángel Hortas Rodríguez-Pascual V 12.30 - 13.30 Sala de Profesores
Manuel Márquez Pozo V 19.00 - 19.30 AULA 18
Cristina López García V 20.00 - 21.00 AULA 25